Nieuwe gezonde exotische snack: Sharon Fruit

vrijdag 4 juni 2010

Vanaf week 23 introduceren Hagé International/The Greenery en Mor International een nieuwe exotische en vooral gezonde fruitsoort breed in Nederland. Sharonfruit is een nieuwe exotische fruitsoort die opvalt omwille van haar heerlijk zoete smaak en gezonde eigenschappen. Het is o.a. bron van vezels en rijk aan provitamine A. Consumenten steunen bij aankoop van Sharonfruit de Nederlandse Hartstichting.



Gezonde en gemakkelijke snack

Sharonfruit is familie van het kakifruit maar is zoeter, altijd eetrijp en 100% pitvrij. Sharonfruit speelt in op twee belangrijke consumententrends: gemak en gezondheid. De vrucht kan stevig of zacht gegeten worden en smaakt altijd heerlijk zoet en fris. Het fruit is ideaal als snack te gebruiken: ze kan met of zonder schil gegeten worden, net als een appel. Sharonfruit smaakt heerlijk bij het ontbijt of als gezond tussendoortje. Het kan ook eenvoudig verwerkt worden in een smoothie, gegeten worden met yoghurt en cruesli of verwerkt worden in een salade. Sharonfruit is ook ideaal als dessert.

Daarnaast is Sharonfruit -ook wel wonderfruit genoemd- een enorm gezonde vrucht. Ze is bron van vezels en rijk aan provitamine A. Dankzij deze combinatie van gemak en gezondheid heeft het Sharonfruit een hoge potentie in het retail en handelskanaal als toevoeging aan het "ready to eat" of "to go" fruitassortiment.

Steun Hartstichting

Bij de introductie van het gezonde Sharonfruit wordt de Nederlandse Hartstichting ondersteund. Bij elke verkoop van een consumentenverpakking Sharonfruit wordt een bedrag afgestaan aan de Nederlandse Hartstichting en steunen consumenten op die manier de strijd van de Hartstichting tegen hart- en vaatziekten in Nederland.



Handige verpakking

De introductie van Sharonfruit wordt ondersteund met verschillende promotie acties en een duidelijke branding. Het Sharonfruit wordt aangeboden in een opvallende retail- en consumentenverpakking die een hoge attentiewaarde heeft in het winkelschap. Op die manier proeven consumenten 'de kracht van oranje'. De verpakking is daarnaast voorzien van een digitale QR code. Door deze te scannen met de mobiel worden consumenten naar de mobiele site van sharonfruit.nl verwezen en krijgen ze extra informatie over gezondheidsaspecten, herkomst en recepten. Voor meer informatie kunnen consumenten terecht op www.sharonfruit.nl.

 

Verkoop en Informatie

 
Jan Klingeman

Jan Klingeman

Productmanager Ananas & Banaan

T
+31 (0)180 657 901
M
+31 (0)6 290 24 336
E
neem contact op
 
alle contactpersonen

The Greenery BV is een afzetorganisatie van Coöperatie Coforta U.A.